10 – 14 maart: IDS, s werelds grootste dentale vakbeurs
In maart 2015 zal er weer een nieuwe editie plaatsvinden van de grootste Europese dentale beurs IDS. Hier komen alle relevante doelgroepen uit de tandheelkundige sector samen van over de hele wereld. Hierbij de belangrijkste informatie voor u op een rij.
Grootse verwachtingen
De nieuwste editie van de IDS zal nog groter worden dan die van 2013. Meer dan 2000 bedrijven van over de hele wereld worden verwacht. Op 150.000 vierkante meter zullen de laatste ontwikkelingen op tandheelkundig gebied gepresenteerd worden. Dit zal voor u tot veel nieuwe inzichten en perspectieven leiden.
Een kijkje in vooraanstaande Keulse praktijken
Het is dit jaar mogelijk een kijkje te nemen in twee van de meest vooraanstaande en bekende praktijken van Keulen. Tijdens de verschillende know-how tours wordt u niet alleen rondgeleid door deze praktijken maar worden er ook stimulerende besprekingen gegeven en krijgt u de mogelijkheid met experts van gedachte te wisselen.
IDS app
IDS heeft een app ontwikkelt om u te helpen precies dat uit uw bezoek te halen waar u voor gekomen bent. Het biedt een lijst van alle exposanten als ook een plattegrond en navigatiefunctie, waardoor u moeiteloos weet te vinden waar u naar zoekt. Daarbij biedt de app informatie over de beurs zelf en aanbevelingen voor accommodaties. Door het geïntegreerde Matchmaking365 systeem kunnen bezoekers en exposanten gemakkelijk met elkaar communiceren.
Toegang
U kunt voorafgaand aan de beurs toegangskaarten bestellen.
Openingstijden
De IDS vindt plaats van dinsdag 10 tot en met zaterdag 14 maart 2015.
Openingstijden op deze dagen: 9.00 18.00 uur
Let op: dinsdag 12 maart is gereserveerd voor dentale fabrikanten en importeurs.
Voorbereiding
U kunt alvast beginnen met het plannen van uw programma. Op de website van IDS kunt u via de zoekmachine bekijken welke exposanten er aanwezig zullen zijn. Voor meer informatie gaat u naar de IDS website.