Tijdens de Live Experience Tour 2021 in 14 Europese steden biedt Ivoclar Vivadent naast live lezingen door experts, workflows en productinnovaties ook de mogelijkheid om de internationale productexperts van Ivoclar Vivadent persoonlijk te ontmoeten. U kunt zich aanmelden voor dit event op 10 en 11 december op een duurzame, industriële locatie in een unieke groene omgeving bij Inspyrium in Cuijk (nabij Nijmegen).
Een bijzonder overtuigend concept
‘Voor ons is het van belang om onze klanten weer te kunnen zien, te kunnen ontmoeten op kleine schaal, uiteraard op vellig en coronaproof evenement’, aldus Diego Gabathuler, CEO van Ivoclar Vivadent. Samen met alle dentale professionals streven wij ernaar om bij te dragen aan de best mogelijke mondgezondheid en levenskwaliteit; nu en in de toekomst. Onze ervaringen in het verleden hebben ons geleerd dat inspiratie voor productinnovatie vooral voortkomt uit de persoonlijke dialogen en uitwisseling van informatie en gedachten met onze klanten. Dat is nóg een reden waarom de Live Experience Tour ons zo na aan het hart ligt. We kijken er nu al naar uit om zo veel mogelijk klanten en partners te ontmoeten.’
Het bieden van een podium op een inspirerende locatie waar ruimte is voor persoonlijke dialogen, netwerken, interessante lezingen een must.
Op deze manier kunnen wij de klanten meenemen in de wereld van Ivoclar Vivadent.
Expertise een klasse apart
Het programma omvat, naast een individuele tour langs de innovatieve workflows van Ivoclar Vivadent, lezingen op hoog niveau door vooraanstaande tandheelkundige experts, met het thema:
”Het intensiveren van de samenwerking tussen tandarts en tandtechnicus door opkomende digitalisering in esthetische tandheelkunde”
10 december 2021
Digitalisatie & communicatie: De tandarts en het laboratorium als één duo!
Middag of avondsessie beschikbaar.
Gastsprekers:
Pieter Ghysens (tandtechnicus Dentaal Labo Ghysens BVBA)
Laurens de Greef (algemeen tandarts en instructor/consulent aan KULeuven)
11 december 2021
Planning en communicatie; de weg naar duurzaamheid.
Ochtend of middagsessie beschikbaar.
Gastsprekers:
Edris Rasta (tandtechnicus en internationaal spreker/lecturer)
Xander Rijpstra (tandarts & eigenaar De Watersnip en Peak Dentistry)
Live Experience Tour 2021
De Live Experience Tour van Ivoclar Vivadent vindt plaats van september t/m december 2021 in 14 Europese steden en is 2 september gestart in Leipzig.