Geneeskunde en tandheelkunde duurste Nijmeegse studies
Studenten die in Nijmegen een tweede studie volgen, betalen het instellingscollegegeld. Voor geneeskunde en tandheelkunde is dat ruim 16 duizend euro per jaar.
Dat blijkt uit een voorstel van het college van bestuur van de Radboud Universiteit, zo meldt de Gelderlander.
Alleen studenten die hun tweede studie parallel aan hun eerste opleiding volgen of direct na succesvolle afronding van hun eerste opleiding doorstuderen, betalen geen hoger collegegeld.
Nijmegen hanteert daarmee in principe hetzelfde beleid als Leiden. Daar kunnen studenten direct na het behalen van hun eerste bachelor- of masterdiploma (zonder uitschrijven) ook verder studeren voor een bedrag dat gelijk is aan het wettelijk collegegeld.
Bron:
Arts in Spe
Dec 2010
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!