Informatiebijeenkomst Mijn tandartspraktijk: van finish tot start

finish-to-start

Streeft u naar het starten van een eigen tandartspraktijk of bent u op zoek naar een opvolger van uw huidige praktijk? Kom dan naar de informatiebijeenkomst van ABC mondzorg in samenwerking met ABN-AMRO, Dentalair en Miele Professional.

Het starten of stoppen van een praktijk heeft veel voeten in de aarde. Graag willen wij voorkomen dat dit proces resulteert in een periode met, veelal, meer vallen dan opstaan. Een goede voorbereiding is het halve werk. Daarom organiseren wij een informatiebijeenkomst.

Speerpunten
Hierbij worden de meest cruciale speerpunten bij het starten of stoppen van een praktijk onder de loep genomen. Beide partijen hebben namelijk meer met elkaar gemeen dan u zult verwachten. Uiteraard wordt er na het officiële gedeelte de mogelijkheid geboden voor beide partijen om met elkaar in contact te komen.

Programma
Bekijk hier het programma

Kosten en aanmelden
De kosten voor de bijeenkomst bedragen € 50,-. Dit is inclusief de lunch en informele afsluiter. Gezien het beperkte aantal plaatsen, dient u zich van tevoren aan te melden. Klik hier om u aan te melden.

Meer informatie
Klik hier voor meer informatie

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Wat is je functie?

Lees meer over: Kennis, Scholing
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *