Sealen? Ja of nee?

De mondige patiënt: tips voor versterken van uw patiëntrelatie

Seminar
Op vrijdag 20 november a.s. organiseert het Ivoren Kruis een seminar voor tandartsen,  mondhygiënisten en (preventie)assistenten met de titel “Sealen? Ja of nee?” .

Risico’s en (on)mogelijkheden van het sealen
Dr. Joana Carvalho zal spreken over de risico’s van sealen voor het doorbrekende element en drs. Miluska Hevinga houdt een voordracht over de (on)mogelijkheden van het sealen.

Standpunt Ivoren Kruis
Het Ivoren Kruis werkt voor het opstellen van een advies sealen nauw samen met het initiatief Richtlijn Kindertandheelkunde (NMT). Prof. dr. C. van Loveren bespreekt het standpunt van het Ivoren Kruis over het gebruik van sealants.

Uw mening
Aan de hand van een conceptadvies krijgt u de gelegenheid het standpunt van het Ivoren Kruis te toetsen op bruikbaarheid in het tandheelkundig team. Uw kennis en ervaring is waardevol bij de totstandkoming van het nieuwe Advies Sealen!
Doorstaat het conceptadvies uw toets der kritiek?

Meer informatie en aanmelden: Ivoren Kruis
of stuur een e-mail naar info@ivorenkruis.nl

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Wat is je functie?

Lees meer over: Congresverslagen, Kennis
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *