VMTI-wetenschapsprijs: inzending t/m 31 augustus

Ieder jaar reikt de VMTI een wetenschapsprijs van €2500 uit voor kwalitatief hoogwaardig en vernieuwend onderzoek op het gebied van Medisch Tandheelkundige Interactie. De uiterlijke datum om onderzoek in te leveren is 31 augustus 2013.



Financiële ondersteuning voor onderzoek- en/of onderwijsactiviteiten
Het bestuur van de VMTI heeft besloten de mogelijkheid te bieden aan onderzoekers, auteurs en docenten, die zich bezighouden met onderzoek en/of onderwijs op het terrein van de doelstellingen van de VMTI, in aanmerking te laten komen voor een stipendium. Dit stipendium wordt elk jaar uitgereikt tijdens het jaarlijks wetenschappelijk congres. Het bestuur hoopt hiermee (jonge) onderzoekers te motiveren tot het doen van onderzoek en het geven van onderwijs op het boeiende raakvlak tussen de tandheelkunde en de geneeskunde. Oproep tot mededinging naar de wetenschappelijke prijs wordt jaarlijks gedaan via de nationale vakbladen in Nederland en België. Het bestuur heeft een wetenschappelijke commissie ingesteld die alle aanvragen zal beoordelen.

Mogelijke kandidaten
1. Onderzoekers die wetenschappelijk onderzoek verrichten of gaan verrichten op het gebied van de VMTI, kunnen een aanvraag tot financiële ondersteuning indienen. Het onderzoek moet in samenwerking met, of aan een gerenommeerd wetenschappelijk instituut plaatsvinden en zijn goedgekeurd door de medisch-ethische commissie van dit instituut. Tevens dient het onderzoek de doelstellingen van de VMTI te betreffen.

2. Hoofdauteurs van in gerenommeerde tijdschriften geplaatste artikelen, die handelen over een onderwerp dat tot de doelstellingen van de VMTI behoort, kunnen een aanvraag tot financiële ondersteuning indienen. Het artikel mag een onderzoeksverslag zijn door de auteurs zelf uitgevoerd, dan wel een klinische les.

3. Docenten verbonden aan een wetenschappelijke instelling, die onderwijs geven op het gebied van de doelstelling van de VMTI, kunnen voor extramurale onderwijsactiviteiten, zoals cursussen op het genoemde gebied een aanvraag tot financiële ondersteuning indienen.

4. Studenten in de vakken geneeskunde, tandheelkunde, mondhygiëne of in een relevante aanverwante discipline, die onderzoek doen op het gebied van de doelstelling der VMTI en hiervan verslag (gaan) doen in de vorm van een scriptie, artikel of lezing, kunnen in aanmerking komen voor een financiële ondersteuning.

Het uit te reiken stipendium heeft een aanmoedigend karakter.

Informatie over (het meedoen aan) de wetenschappelijke prijs kan worden verkregen bij dr. Richmond A.Th. Gortzak, voorzitter wetenschappelijke commissie.

Inzendingen

Inzendingen kunnen worden opgestuurd aan het secretariaat:
VMTI
p/a AMC
A1-143
Meibergdreef 9
1105 AZ AMSTERDAM ZUIDOOST

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Wat is je functie?

Lees meer over: Kennis, Onderzoek
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *