Rebilda Post System: Adhesief stompopbouw system



Op dentine gelijkende elasticiteit
Rebilda Post is een glasvezelversterkte composiet wortelstift met een röntgenopaciteit van 350% aluminium. De inbedding van glasvezels in een composiet-matrix resulteert in een hoge breuk- en buigsterkte en een op dentine gelijkende elasticiteit. Daardoor worden optredende krachten verdeeld over de omringende harde tandsubstantie zonder dat er puntsgewijze krachtpieken in de tandwortel ontstaan.

Stabiele verbinding
Het duaal hardende composiet Rebilda DC wordt bij dit proces zowel voor het bevestigen van de wortelstift als voor de stompopbouw gebruikt. De ideale stompopbouw vormt een zogenoemd monoblok van de gebruikte componenten. Het monobloc lijkt qua fysische waarden op de harde tandsubstantie en gedraagt zich bij belasting ook zoals deze.

Opbouw met systeem
Alle bestanddelen voor een stressvrije coronale opbouw met of zonder wortelstift in maximaal vijf stappen zijn in de Rebilda Post systeemset aanwezig: Rebilda DC als bevestigings- en opbouwcomposiet, Futurabond DC, duaal hardende Self-Etch-Bond, Rebilda Post, glasvezelversterkte composiet wortelstift met exact aangepaste piloot- en wortelkanaalboren en bovendien Ceramic Bond, een heel sterk hechtsilaan, dat de verbinding van Rebilda DC met Rebilda Post nogmaals verhoogt.

Rebilda Post: beproefde kwaliteit, nieuwe maat
Rebilda Post, de beproefde glasvezelversterkte composiet wortelstift van VOCO, is nu ook met een diameter van 1,0 mm verkrijgbaar. De nieuwe wortelstiftafmeting vult de reeds verkrijgbare maten Ø 1,2 mm, Ø 1,5 mm en Ø 2,0 mm optimaal aan. Naast de stiften is het Rebilda Post-assortiment ook uitgebreid met boren in de nieuwe afmeting. De nieuwe stift en de nieuwe boor zijn op grond van hun kleine diameter optimaal op de anatomie van wortelkanalen afgestemd en maken zo met name bij de behandeling van premolaren en kleinere molaren een veilige werkwijze mogelijk waarbij de substantie wordt ontzien. Perforaties van de wortel kunnen op deze manier worden voorkomen.

Let op: Ter kennismaking van het Rebilda Post Systeem en ter introduktie van de de nieuwe stiftgrootte is een verpakking van vijf composiet wortelstiften met boor van 1,0 mm gratis bij aanschaf van een Rebilda Post Systeem (aanbieding is geldig t/m 31-3-2013).

Voordelen

  • Effectief vijf stappen systeem
  • Monoblok samenstelling van tand, stift en opbouw
  • Futurabond DC en Ceramic Bond voor hoge stabiliteit
  • Esthetische opbouw voor prothetische restauraties
  • Nieuw: stift en boor Ø 1,0 mm

Fabrikant
VOCO GmbH
Postbus 767
27457 Cuxhaven
Duitsland

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Wat is je functie?

Lees meer over: Video